• Про нас

    Stock1 Outlet працює з 1998 року, постачаючи продукцію понад 40 відомих брендів ЕС на ринок України. Роздрібна та оптова торгівля, робота зі складу в Україні та під замовлення. Відтепер Ви маєте змогу замовляти Online та отримувати одежу та взутти з нашого сайту через поштові відділення Нової Пошти та УкрПошти, або використати наші примірочні точки в Києві для того, щоб приміряти речі на себе перед сплатою.

    Твори мистецтв - це не лише статуї великих скульпторів архітектури або картини відомих художників. Сьогодні дуже цінуються будь-які вироби ручної роботи, у тому числі і майстерно виконані іграшки. Текстильні ляльки, зроблені на найвищому рівні, дуже часто скупаются приватними колекціонерами і можуть коштувати дуже, дуже дорого! З давніх часів, ляльки були постійними супутниками людей. Найприкметніше, що ляльки не завжди виготовлялися для малюків. Вони служили потужними артефактами в магічних ритуалах, а потім стали чудовими атрибутами інтер'єру. Старі слов'яни вірили, що при виготовленні в ляльку вкладалися емоції і у неї зароджується душа. Ці примітивні предмети служили в якості амулетів і  духів-охоронців. Сьогодні, особою популярність отримали ляльки ручної роботи, зроблені з найпростіших матеріалів. Ці різноманітні красуні вже довгий час є незмінними фаворитами в серцях цінителів краси.

    Попит на ляльок ручної роботи зараз як ніколи великий. Текстильні іграшки купують як для дітей, так і для особистих колекцій. Особливо враховуючи, що лялька зшита з любов'ю з екологічно чистих матеріалів. Виготовлення ляльок - дуже гарне рукоділля! Портретні ляльки-на подарунки все частіше замовляють портретних ляльок, але це кінцево вже вищий пілотаж, підвладний, тільки, досвідченим майстрам. Крім того користуються популярністю ляльки схожі на відомих політиків, акторів, моделей і кіногероїв. Інтер'єрні ляльки ручної роботи ,це дуже широке поняття. Сюди можна віднести будь-яких ляльок, яких використовують для прикраси приміщень і ми із задоволенням купуємо недорогих нарядних і красивих ляльок для прикраси будинку. На нашому сайті Ви можете підібрати і замовити ляльку ручної роботи. З повагою до Вашого вибору команда сайту STOCK1 OUTLET